Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php on line 182Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/currency.php on line 45 Oryginalna herbata PU-ERH zamknięta w mandarynce

Promocje

Oryginalna herbata PU-ERH zamknięta w mandarynce

Cena: 7.90zł 5.90zł
Kod produktu:  puerh-mandarynka
Dostępność:  Aktualnie niedostępne
0 opinie  (0 opinie)   |   Napisz opinię

Jest to oryginalna chińska herbata PU-ERH zamknięta w mandarynce, wytwarzana tradycyjnym sposobem i pakowana w oryginalne opakowanie z papieru bambusowego, o wadze 25 gram.
 

  • Jest to herbata Pu Erh, zamknięta w wydrążonym owocu mandarynki i poddana tradycyjnej dla herbat Pu Erh fermentacji. Herbaty mandarynkowe pochodzą z prowincji Kanton, która słynie z ich produkcji. Są one słabo znane na Zachodzie, ale bardzo dobrze w Chinach.
     
  • Chiny są największym producentem mandarynek na świecie, wytwarzając ich 12 milionów ton rocznie. Nazwa tego bardzo popularnego tam owocu pochodzi nawet od mandarynów, czyli klasy cesarskich urzędników, którzy nosili szaty w pomarańczowym kolorze.
     
  • Jest to bardzo łagodny i przyjemny w smaku Pu Erh, który można parzyć tak jak na załączonych zdjęciach - z pokruszoną skórką owocu, lub  bez niej. Ma ona lekko cytrusowy posmak i jest mniej ostra niż tradycyjne, zwłaszcza mocno fermentowane Pu Erhy.


Opakowanie

Pu Erh w mandarynkach zapakowany jest w oryginalne opakowanie, gwarantujące świeżość i smak herbaty - ochronną folię, papier bambusowy i w końcu samą mandarynkę. Jest produkowana przez Gold Horse, znanego producenta takiej herbaty z Kantonu.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:
Opinia:
Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła            Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: