Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php on line 182Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/currency.php on line 45 PU-ERH o smaku KLEISTEGO RYŻU w gniazdach

Promocje

PU-ERH o smaku KLEISTEGO RYŻU w gniazdach

Cena: 1.80zł 0.90zł
Kod produktu:  puerh-kleisty-ryz
Dostępność:  Aktualnie niedostępne
0 opinie  (0 opinie)   |   Napisz opinię

Są to gniazda oryginalnej chińskiej sprasowanej herbaty PU-ERH o orzeźwiającym smaku kleistego ryżu w formie gniazd o wadze około 5-6 gram, o znanych właściwościach odchudzających i wzmacniających:

  • Jest to świeży (surowy - Sheng) Pu-Erh klasy Premium. Większość herbat Pu-Erh jest 'gotowana' lub 'palona' (Shu), a świeży Pu Erh posiada nieco inne właściwości oraz smak i ze względu na duża ilość witamin, szczególnie polecany jest jako skuteczna herbata odchudzająca. Świeży Pu-Erh jest uważany za nieco cenniejszy niż fermentowany Pu-Erh i ma bardziej łagodny smak.
     
  • Każde gniazdko pakowane jest w papier bambusowy, dzięki czemu zapewniona jest jego doskonała jakość oraz świeżość.
     
  • Kleisty ryż to szczególny gatunek półprzezroczystego klejącego się do siebie ryżu o lekko słodkim smaku, z którego wyrabia się m.in. ciasteczka ryżowe. Jest on znany w Chinach od co najmniej 2000 lat. Jego aromat w herbacie Pu Erh uzyskuje się poprzez zawinięcie herbaty w liście rośliny Nuo Mi Xang i pozostawienie ich na kilka miesięcy. Po tym okresie nabiera ona smaku niemal identycznego z tym gatunkiem ryżu. W smaku jest ona podobna do japońskiej herbaty z palonym ryżem - genmaicha.
     
  • Jedna tabletka wystarcza na zaparzenie nawet dwóch - trzech czajniczków, lub kilku filiżanek i można podzielić ją w miarę potrzeb. Podobnie jak inne puerhy, można parzyć ją wielokrotnie.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:
Opinia:
Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła            Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: