Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php on line 182Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/currency.php on line 45 PU-ERH o smaku CHRYZANTEMY w gniazdach

Promocje

PU-ERH o smaku CHRYZANTEMY w gniazdach

Cena: 1.80zł 0.90zł
Kod produktu:  puerh-chryzantema
Dostępność:  Aktualnie niedostępne
0 opinie  (0 opinie)   |   Napisz opinię

Są to  gniazda oryginalnej chińskiej sprasowanej herbaty PU-ERH z kwiatami chryzantemy o wadze około 5-6 gram, o znanych właściwościach odchudzających i wzmacniających

  • Jest to świeży (surowy - Sheng) Pu-Erh klasy Premium. Większość herbat Pu-Erh jest 'gotowana' lub 'palona' (Shu), a świeży Pu Erh posiada nieco inne właściwości oraz smak i ze względu na duża ilość witamin, szczególnie polecany jest jako skuteczna herbata odchudzająca. Świeży Pu-Erh jest uważany za nieco cenniejszy niż fermentowany Pu-Erh i ma bardziej łagodny smak.
     
  • Każde gniazdko pakowane jest w papier bambusowy, dzięki czemu zapewniona jest jego doskonała jakość oraz świeżość.
     
  • Pierwsze wzmianki o herbacie z chryzantemy pojawiły się już podczas panowania dynastii Song, w X wieku naszej ery. Ten napój jest już więc spożywany od co najmniej od tysiąca lat! W tradycyjnej medycynie chińskiej, napary z chryzantemy mają leczyć gardło, przeziębienie, grypę i gorączkę. W medycynie koreańskiej, napój z chryzantem ma budzić i orzeźwiać, będąc lekiem na zmęczenie wynikające z małych ilości snu.
     
  • Jedna tabletka wystarcza na zaparzenie nawet dwóch - trzech czajniczków, lub kilku filiżanek i można podzielić ją w miarę potrzeb. Podobnie jak inne puerhy, można parzyć ją wielokrotnie.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:
Opinia:
Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła            Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: