Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php on line 182Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/currency.php on line 45 Chiński zwój "Rok" - 173x73 cm

Promocje

Chiński zwój "Rok" - 173x73 cm

Cena: 199.00zł 149.00zł
Kod produktu:  rok
Dostępność:  Aktualnie niedostępne
0 opinie  (0 opinie)   |   Napisz opinię

Jest to obraz "Rok" w formie chińskiego zwoju na papierze ryżowym i jedwabiu o wymiarach 173*73 cm.
 

  • Malarstwo chińskie to najstarsza tradycja malarska na świecie, licząca ponad 2500 lat. Pełna ekspresji, estetyki i uważnych obserwacji przetrwała w niezmienionej formie przez stulecia, obserwując i naśladując ruch, przyrodę i zmianę. Portretuje ona postacie, krajobrazy, morze, zwierzęta i kwiaty, naśladując elegancję i piękno natury. Chińskie zwoje z kaligrafią i malarstwem są tradycyjną metodą prezentacji obrazów wywodzącą się od starożytnych sztandarów. Dziś zwoje wykorzystywane są powszechnie w dekorowaniu wnętrz w stylu orientalnym lub z azjatyckim klimatem.
     
  • Rok albo Rukh to mitologiczny wielki orzeł, pochodzący z mitologii Persji i Chin. Mit o gigantycznym orle, zamieszkującym Chiny, na Zachodzie przedstawił pierwszy podróżnik do Chin, Marco Polo, który w XIII wieku twierdził, że ptak ten miał mieć skrzydła "wielkie na dwanaście kroków" i miał być tak silny, że "mógł unieść słonia.". Co oczywiste, taki ptak naprawdę nie istniał, jednak legenda o nim inspirowała chińskich artystów i stał się częstym gościem malowanych zwojów.
     
  • Jest bardzo duży obraz w formacie poziomym, o wymiarach 173*73 cm.  Obraz jest wykonany w technice będącej połączeniem nowoczesnych i tradycyjnych metod. Jest to druk w skali 1:1 na papierze ryżowym (Xuan Zhi) osadzonym na jedwabiu, a następnie podklejonym na zwoju. Zwój zaopatrzony jest w boczne ramy oraz wstążki umożliwiające zamocowanie go na ścianie.


Opakowanie

 Wszystkie zwoje są szczegółowo zabezpieczane i wysyłane w bezpiecznym opakowaniu, odpornym na wilgoć i naprężenia. 

Napisz opinię

Imię i nazwisko:
Opinia:
Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła            Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: