Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php on line 182Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/currency.php on line 45 Zwój "Chińska piękność" - 100 x 30 cm - druk na jedwabiu

Promocje

Zwój "Chińska piękność" - 100 x 30 cm - druk na jedwabiu

Cena: 119.00zł 79.00zł
Kod produktu:  chinska-pieknosc
Dostępność:  Aktualnie niedostępne
0 opinie  (0 opinie)   |   Napisz opinię

Zwój "Chińska piękność" - 100 x 30 cm

 

Jest to obraz "Chińska piękność" w formie zwoju na jedwabiu, na płotnie najwyższej jakości z wykończeniami o wymiarach 100 x 30 cm.
 

  • Malarstwo chińskie to najstarsza tradycja malarska na świecie, licząca ponad 2500 lat. Pełna ekspresji, estetyki i uważnych obserwacji przetrwała w niezmienionej formie przez stulecia, obserwując i naśladując ruch, przyrodę i zmianę. Portretuje ona postacie, krajobrazy, morze, zwierzęta i kwiaty, naśladując elegancję i piękno natury. Chińskie zwoje z kaligrafią i malarstwem są tradycyjną metodą prezentacji obrazów wywodzącą się od starożytnych sztandarów. Dziś zwoje wykorzystywane są powszechnie w dekorowaniu wnętrz w stylu orientalnym lub z azjatyckim klimatem.
     
  • Jest to zwój "Chińska piękność" współczesnego malarza z pracowni Yang Gu, w popularnym formacie pionowym, o wymiarach 100 x 30 cm. Obraz jest wykonany w technice będącej połączeniem nowoczesnych i tradycyjnych metod. Jest to druk na luksusowym jedwabnym płótnie, wykończony drewnem a następnie montowanym na zwoju. Zwój zaopatrzony jest w rolkę oraz wstążki umożliwiające zamocowanie go na ścianie.

Opakowanie

 Wszystkie zwoje są szczegółowo zabezpieczane i wysyłane w bezpiecznym opakowaniu, odpornym na wilgoć i naprężenia. 

Napisz opinię

Imię i nazwisko:
Opinia:
Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła            Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: