Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php on line 182Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/currency.php on line 45 Tieguanyin z Luzhou w puszce 75 g

Promocje

Tieguanyin z Luzhou w puszce 75 g

Cena: 33.00zł
Kod produktu:  tieguanyin-luzhou
Dostępność:  Aktualnie niedostępne
0 opinie  (0 opinie)   |   Napisz opinię

Jest to puszka 75 gram oryginalnej herbaty Tieguanyin z Luzhou w prowincji Syczuan, historycznego, starego miasta słynącego z produkcji alkoholu, ale też herbaty. Jest to Tie Guan Yin klasy premium. Puszka herbaty pokryta jest wzorami które mają imitować tradycyjne wzornictwo na  porcelanie z epoki Ming.

 • Tieguanyin ("Żelazna Bogini Sprawiedliwości" albo "Żelazna Bogini Yin") to gatunek chińskich herbat oolong premium z prowincji Fujian, słynącej z wyrobu herbaty.
   
 • Ma on łagodny, ale wyrazisty smak, przez co nie jest typowym oolongiem. Jego smak porównuje się do bardziej kwiatowego, a nawet jagodowego, w porównaniu z bardziej miodowym smakiem tradycyjnych herbat oolong.
   
 • Jest to bardzo elegancka herbata o słomkowo-żółtym, czystym kolorze i smaku, czasem przyrównywanym do orchidei. Jest ona również zdecydowanie bardziej delikatna od mlecznego oolongu.
   
 • Po herbacie Da Hong Pao, Tieguanyin uchodzi za drugą najdroższą herbatę na świecie. Jeden z jej zbiorów, również z prowincji Fujian, ustanowił rekord Wielkiej Brytanii w cenie herbaty, wynosząc £1,700 za kilogram.
   
 • Ta herbata Tieguanyin jest zapakowana w puszkę, a następnie jest zamknięta w próżniowych mini opakowaniach próżniowe, gwarantujących jakość i możliwość długiego przechowywania. Jest to jednocześnie powszechnie stosowana forma przechowywania herbat instant, albo ekspresowych w Chinach, stosowana zamiast papierowych torebek herbaty, używanych na Zachodzie. Herbata tak zamknięta może być przechowywana bardzo długo, a osobne opakowania pozwalają na stopniowe jej otwieranie.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:
Opinia:
Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła            Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: