Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php on line 182Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/currency.php on line 45 O sklepie Zen Tea

Promocje

O sklepie Zen Tea

Zen Tea - sklep internetowy z egzotyczną herbatą z Azji

Przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

1. W jaki sposób mogę zapłacić za zakupy?
W sklepie Zen Tea obsługiwane są mikropłatności Przelewy24, umożliwiające szybki przelew z dowolnego banku oraz tradycyjne przelewy bankowe. Wyboru metody płatności dokonuje się w trakcie obsługi formularza koszyka. Koszt dostawy jest stały i wynosi tylko 8,90 złotych niezależnie od ilości zakupionych produktów.

2. Czy macie jakieś obniżki lub rabaty?
Oferujemy wiele obniżek, rabatów i ofert specjalnych, cały czas zmieniających się. Ponieważ jesteśmy bezpośrednim importerem herbat z Chin i Tajwanu i pomijamy hurtownie, możemy zaproponować naszym klientom bardzo wiele obniżek i najlepsze ceny na rynku. Nie znajdziesz sklepu internetowego z tak atrakcyjnymi cenami oryginalnych herbat azjatyckich!

3. Jakie koszty przesyłki proponujecie?
Oferujemy proste zasady dostawy i koszty przesyłki. Koszt przesyłki pocztowej jest stały i wynosi 8,90, lub 10,90 złotych, jeżeli kupujący chce skorzystać z przesyłki priorytetowej. Przy zakupach powyżej 200 złotych oferujemy bezpłatną wysyłkę, warto więc zaopatrzyć się w trochę większą ilość! Wszystkie przesyłki wysyłane są jako rejestrowane za pośrednictwem Poczty Polskiej.

4. Jakie oferujecie zasady zwrotów?
Jeżeli chcesz zwrócić przesyłkę, możesz zrobić to w ciągu 10 dni. Wykonując zwrot, poinformuj nas o tym wcześniej. Towar możesz zwrócić tylko jeżeli prześlesz go w oryginalnym stanie i w w opakowaniu. Dodatkowe szczegóły znajdziesz na stronie Regulamin.

5. Czy koszty zwrotu pokrywa kupujący?
Tak, kupujący odsyła towar na własny koszt.

7. Czy moje dane płatnicze są bezpieczne?
Nasz operator płatności Przelewy24 dostarcza bezpieczne metody płatności, obsługując w Polsce codziennie setki tysięcy przelewów elektronicznych do zakupów w sklepach internetowych, w tym w naszym. Jest to gwarancja, że dane dotyczące płatności są przechowywane na bezpiecznych serwerach tylko na czas transakcji, oraz że dostęp do nich ma tylko zewnętrzny dostawca płatności.

8. W jaki sposób sklep Zen Tea przechowuje i wykorzystuje dane osobiste?
Dokonując zakupu, prosimy o podanie danych adresowych do wysyłki towaru, takich jak imię, adres, telefon e-mail. Twoje dane dotyczące płatności nie są przechowywane na naszych serwerach. Używamy tych informacji wyłącznie do obsługi sprzedaży w naszym sklepie.

9. Jak mogę przesłać komentarze albo sugestie?
Odwiedź naszą zakładkę Kontakt lub napisz na mail: herbata@zentea.pl. Odpowiadamy na każdą wiadomość!