Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php on line 182Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/currency.php on line 45 Huangshan Maofeng z Jaśminem - 50 gram

Promocje

Huangshan Maofeng z Jaśminem - 50 gram

Cena: 21.90zł
Kod produktu:  maofeng-jasmin
Dostępność:  Aktualnie niedostępne
0 opinie  (0 opinie)   |   Napisz opinię

Jest to paczka herbaty Huangshan Maofeng ("Żółta góra") z prowincji Jiangsu, w oryginalnym opakowaniu, z kwiatami jaśminu.

  • Huangshan Maofeng to jedna z 10 chińskich wielkich herbat, uprawiana w w prowincji Anhui, w regionie Żółtej Góry, skąd pochodzi jej nazwa.Ta herbata słynie ze swojego delikatnego wyglądu, lekko kwiatowego smaku i aromatu oraz włosków na liściach. Jest to młoda herbata, zbierana wczesną wiosną przed festiwalem Qingming.
     
  • Zgodnie z chińską legendą, uczony i piękna dziewczyna byli w sobie szaleńczo zakochani. Miejscowy właściciel ziemski ujrzał jednak dziewczynę zbierającą herbatę i również się w niej zakochał, a jej rodzice zaaranżowali z nim małżeństwo. Dzień przed ślubem właściciel zamordował jednak uczonego. Dziewczyna udała się na jego grób i płakała, aż stała się deszczem. Na miejscu grobu wyrósł krzew herbaciany, z którego ma pochodzić ta herbata.
     

  • Jest to Maofeng wzbogacany o kwiaty jaśminu. W tradycji chińskiej jaśmin jest czystą rośliną, która "pozwala poczuć pierwszy powiew wiosny". Zawdzięcza to swemu bardzo przyjemnemu kwiatowemu aromatowi, przywodzącemu na myśl łąkę.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:
Opinia:
Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła            Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: