Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php on line 182Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/currency.php on line 45 Puerh z Kunming surowy (sheng)- 200 gram

Promocje

Puerh z Kunming surowy (sheng)- 200 gram

Cena: 39.00zł
Kod produktu:  puerh-kunming-surowy
Dostępność:  Aktualnie niedostępne
0 opinie  (0 opinie)   |   Napisz opinię

Oryginalny puerh z Kunming dojrzały - Shu - 200 gram

Jest to oryginalna chińska sprasowana herbata PU-ERH w postaci tabliczki o wadze aż 1/5 kilograma - 200 gram, o znanych właściwościach odchudzających i wzmacniających Jest niezwykle ceniona ze względu na właściwości odchudzające i zmniejszające łaknienie, ale także obniżające ciśnienie krwi i przeciwdziałające gromadzeniu się cholesterolu. Herbata pakowana jest w oryginalny bambusowy papier, który jest tradycyjnym rodzajem opakowania dla herbat Pu Erh. Pakowanie w papier, a nie w folię zapewnia, że herbata oddycha i w naturalny sposób fermentuje, zyskując walory smakowe i zdrowotne, niczym stare wino. Pu-Erh może być pita od razu, lub przechowywana przez wiele lat. Z tego powodu herbata Pu-Erh nazywana jest w Chinach "żywym antykiem".

  • Ten Pu-Erh pochodzi z prowincji Yunnan, z manufaktury w mieście Kunming, ze zbiorów z 2014 roku. Jest to pu-erh surowy (sheng), o niskim poziomie fermentacji.
     
  • Tradycyjne chińskie opakowanie z papieru bambusowego sprawia, że herbata naturalnie 'oddycha' i jest także dobrym pomysłem na prezent.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:
Opinia:
Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła            Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: