Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php on line 182Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/index.php:2) in /home/mobinet/domains/zentea.pl/public_html/system/library/currency.php on line 45 Oryginalny ekskluzywny PU ERH w TABLICZKACH "Chen Xiang Da Ye"- 200 gram

Promocje

Oryginalny ekskluzywny PU ERH w TABLICZKACH "Chen Xiang Da Ye"- 200 gram

Cena: 39.00zł
Kod produktu:  Chen-Xiang-Da-Ye
Dostępność:  Aktualnie niedostępne
1 opinie  (1 opinie)   |   Napisz opinię

Oryginalny ekskluzywny chiński PU ERH w TABLICZKACH "Chen Xiang Da Ye"- "Liście herbaty o aromacie Chen" - 200 gram

Jest to oryginalna chińska sprasowana herbata PU-ERH w postaci tabliczki o wadze aż 1/5 kilograma - 200 gram, o znanych właściwościach odchudzających i wzmacniających Jest niezwykle ceniona ze względu na właściwości odchudzające i zmniejszające łaknienie, ale także obniżające ciśnienie krwi i przeciwdziałające gromadzeniu się cholesterolu. Herbata pakowana jest w oryginalny bambusowy papier, który jest tradycyjnym rodzajem opakowania dla herbat Pu Erh. Pakowanie w papier, a nie w folię zapewnia, że herbata oddycha i w naturalny sposób fermentuje, zyskując walory smakowe i zdrowotne, niczym stare wino. Pu-Erh może być pita od razu, lub przechowywana przez wiele lat. Z tego powodu herbata Pu-Erh nazywana jest w Chinach "żywym antykiem".

Tradycja wytwarzania Pu-Erh sięga panowania dynastii Tang (lata 618-906) i ze względu na wielowiekową historię, dorobiła się ona setek różnych smaków, uzyskiwanych przez różne procesy fermentacji liści: na surowo (Sheng) lub przez gotowanie (Shu) oraz przez rozmaite dodatki, pozwalające uzyskać niepowtarzalne aromaty.

  • "Chen Xiang Da Ye" pochodzi z regionu Menghai, i zebrany został z herbat Maocha o dużych liściach z jesiennych zbiorów z 2013 roku. Jest to ekskluzywny Pu Erh o umiarkowanym, nie za ostrym i czystym smaku o aromacie Chen.
  • Tradycyjne chińskie opakowanie z papieru bambusowego sprawia, że herbata naturalnie 'oddycha' i jest także dobrym pomysłem na prezent.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:
Opinia:
Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła            Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: